WF-1B396A4P-R
MFR.Part #
WF-1B396A4P-R
JLCPCB Part #
C23397248
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2A 2mm 4 4P Brass Red Right Angle Tin VH Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS