WF-1B125A5P-Y
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-1B125A5P-Y
JLCPCB Part #
C23397259
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.2mm 4.7mm 5 5P Brass LCP Right Angle Tin UL94V-0 Yellow Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS