WF-1A125A6P-R
MFR.Part #
WF-1A125A6P-R
JLCPCB Part #
C23398750
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 6 6P Brass Red Through Hole Tin Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS