WF-1F396A5P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-1F396A5P
JLCPCB Part #
C23398654
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS