WF-1F125B7P
MFR.Part #
WF-1F125B7P
JLCPCB Part #
C23398566
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x7P 4.1mm 4.35mm 50V 7 7P Brass GH LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS