WF-1E396A6P
MFR.Part #
WF-1E396A6P
JLCPCB Part #
C23398650
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 250V 3.96mm 6 6P 7A Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS