WF-1E396A2P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-1E396A2P
JLCPCB Part #
C23398646
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS