WF-1B396A10P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-1B396A10P
JLCPCB Part #
C23390334
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 250V 3.96mm 3A Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS