WF-1A396A6P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-1A396A6P
JLCPCB Part #
C23397040
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 250V 3.96mm 3A 6 6P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS