WF-1A125A7P
MFR.Part #
WF-1A125A7P
JLCPCB Part #
C23398557
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x7P 4.7mm 7 7P Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 maize-yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS