WF-1A125A15P
MFR.Part #
WF-1A125A15P
JLCPCB Part #
C23398664
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 4.7mm Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 maize-yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS