WF-1A125A14P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-1A125A14P
JLCPCB Part #
C23398663
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P 4.7mm Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 maize-yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS