JCB508-WOMC6P
MFR.Part #
JCB508-WOMC6P
JLCPCB Part #
C41784026
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 20A 320V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS