JCB508-HSKGC12P
MFR.Part #
JCB508-HSKGC12P
JLCPCB Part #
C41356033
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 15A 1x12P 300V 5.08mm Female Plug Green Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS