JCB508-HKGC11P
MFR.Part #
JCB508-HKGC11P
JLCPCB Part #
C41356043
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 15A 1x11P 300V 5.08mm Female Plug Green Hinged (Snap On) Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS