JCB381-ZOMC3P
MFR.Part #
JCB381-ZOMC3P
JLCPCB Part #
C41783939
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 250V 3 3.81mm 3P 7A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS