JCB381-DNGC7P
MFR.Part #
JCB381-DNGC7P
JLCPCB Part #
C41783955
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 1x7P 250V 3.81mm 7 7P Green Hinged (Snap On) Horizontal Termination Male Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS