JCB381-DGC9P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
JCB381-DGC9P
JLCPCB Part #
C41783978
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 250V 3.81mm 7A 9 9P Green Hinged (Snap On) Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS