FC-10D30P11H25
MFR.Part #
FC-10D30P11H25
JLCPCB Part #
C23397358
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 1mm 2.5mm 30P Bottom Contact Slide Lock Surface Mount, Right Angle SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS