B254YP-ZS04P
MFR.Part #
B254YP-ZS04P
JLCPCB Part #
C41413865
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x4P 3A 8.5mm 8P Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS