B254YP-ZD05P
MFR.Part #
B254YP-ZD05P
JLCPCB Part #
C41413859
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 3A 5P 8.5mm Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS