A254US-WS03P-PC075
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
A254US-WS03P-PC075
JLCPCB Part #
C49563323
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x3P 3A 6P 6mm Copper alloy Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS