A254UP-ZS10P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
A254UP-ZS10P
JLCPCB Part #
C41413846
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 20P 2x10P 3A 6mm Black Copper alloy Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS