TSW061G50-250
Extended
Manufacturer
BRIGHT
MFR.Part #
TSW061G50-250
JLCPCB Part #
C722960
Package
Plugin,6.1x6.1mm
Description
-25℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 5mm 6.1mm 6.1mm Black IP67 No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS