TSA363G43-250
Extended
Manufacturer
BRIGHT
MFR.Part #
TSA363G43-250
JLCPCB Part #
C354941
Package
SMD,6x3.5mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 2.5N 3.5mm 4.3mm 50,000 cycles 50mA 6mm Gull Wing No Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6x3.5mm Tactile Switches ROHS