ZV50K2220801NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV50K2220801NIR1
JLCPCB Part #
C1857043
Package
2220
Description
1.5nF@1kHz 135V 5.8J 50V 65V 800A 82V 2220 Varistors ROHS