ZV35K2220102NIR1
MFR.Part #
ZV35K2220102NIR1
JLCPCB Part #
C1857045
Package
2220
Description
1kA 20mW 35V 3nF@1kHz 45V 56V 7.6J 90V 2220 Varistors ROHS