ZV30K2220122NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV30K2220122NIR1
JLCPCB Part #
C3260896
Package
2220
Description
1.2kA 12.2J 30V 38V 47V 4nF@1kHz 2220 Varistors ROHS