ZV30K0805121NIR1HT
MFR.Part #
ZV30K0805121NIR1HT
JLCPCB Part #
C1856993
Package
0805
Description
120A 200mJ 230pF@1kHz 30V 38V 47V 5mW 77V 0805 Varistors ROHS