ZV30K0603300NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV30K0603300NIR1
JLCPCB Part #
C1857025
Package
0603
Description
100mJ 160pF@1kHz 30A 30V 38V 3mW 47V 77V 0603 Varistors ROHS