ZV17K1812801NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV17K1812801NIR1
JLCPCB Part #
C6044077
Package
1812
Description
17V 2.8J 22V 27V 3.5nF@1kHz 800A 1812 Varistors ROHS