ZV17K0603300NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV17K0603300NIR1
JLCPCB Part #
C1857048
Package
0603
Description
17V 185pF@1kHz 22V 27V 300mJ 30A 3mW 44V 0603 Varistors ROHS