ZV14K1210401NIR1HT
MFR.Part #
ZV14K1210401NIR1HT
JLCPCB Part #
C3262080
Package
1210
Description
1.6J 14V 18V 22V 2nF@1kHz 400A 1210 Varistors ROHS