ZV11K1206201NIR1HT
MFR.Part #
ZV11K1206201NIR1HT
JLCPCB Part #
C1857001
Package
1206
Description
1.3nF@1kHz 11V 14V 18V 200A 33V 600mJ 8mW 1206 Varistors ROHS