ZV115K1812301NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV115K1812301NIR1
JLCPCB Part #
C3263085
Package
1812
Description
115V 150V 180V 300A 310pF@1kHz 5.2J 1812 Varistors ROHS