WS7A1001J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
WS7A1001J
JLCPCB Part #
C1401775
Package
Plugin,D8.5xL29.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1kΩ 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL29.5mm Through Hole Resistors ROHS