WS2A1001J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
WS2A1001J
JLCPCB Part #
C3414543
Package
Plugin,D5.5xL15.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1kΩ 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS