W2M1000J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
W2M1000J
JLCPCB Part #
C1366157
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS