W1M47R0J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
W1M47R0J
JLCPCB Part #
C6349596
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 47Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS