TISP4C220H3BJR-S
MFR.Part #
TISP4C220H3BJR-S
JLCPCB Part #
C2667328
Package
DO-214AA
Description
100A 150mA 180V 220V 3V 45pF 5A 5uA DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS