TISP4350J3BJR-S
MFR.Part #
TISP4350J3BJR-S
JLCPCB Part #
C3225106
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-40℃~+150℃ 105pF 150mA 200A 275V 350V 5uA SMB(DO-214AA) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS