TISP4350J1BJR-S
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TISP4350J1BJR-S
JLCPCB Part #
C2667306
Package
DO-214AA
Description
105pF 150mA 200A 275V 350V 5uA DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS