TISP4240H3BJR-S
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TISP4240H3BJR-S
JLCPCB Part #
C2650106
Package
DO-214AA
Description
100A 150mA 180V 240V 3V 5A 5uA 62pF DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS