TISP4220M3BJR-S
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TISP4220M3BJR-S
JLCPCB Part #
C3225335
Package
SMB(DO-214AA)
Description
220V 350mA 3V 50A 62pF SMB(DO-214AA) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS