TC42X-2-203E
MFR.Part #
TC42X-2-203E
JLCPCB Part #
C913200
Package
SMD-3P,2.6x2.2mm
Description
1 100mW 20kΩ ±25% ±250ppm/℃ SMD-3P,2.6x2.2mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS