TC42X-2-101E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TC42X-2-101E
JLCPCB Part #
C5362462
Package
SMD-3P,2.6x2.2mm
Description
1 100mW 100Ω ±25% ±250ppm/℃ SMD-3P,2.6x2.2mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS