TBU-CA065-300-WH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TBU-CA065-300-WH
JLCPCB Part #
C720653
Package
SMD-3P,6.5x4mm
Description
-55℃~+125℃ 0.9mm 1 16V 300V 450mA 4mm 6.5mm 8.8Ω Surface Mount SMD-3P,6.5x4mm Surge Protection Devices (SPDs) ROHS