SRU8043-6R8Y
MFR.Part #
SRU8043-6R8Y
JLCPCB Part #
C2041674
Package
SMD,8x8mm
Description
22.4mΩ 3.1A 3.8A 6.8uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS