SRU8043-680Y
MFR.Part #
SRU8043-680Y
JLCPCB Part #
C7369745
Package
SMD,8x8mm
Description
1.2A 192mΩ 1A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS