SRU8043-4R7Y
MFR.Part #
SRU8043-4R7Y
JLCPCB Part #
C1329517
Package
SMD,8x8mm
Description
17mΩ 3.6A 4.6A 4.7uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS